16 czerwca 2023

 Wróć do strony głównej

Warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary udzielone przez Sąd Okręgowy w Tarnowie!
 
Na zdjęciu prezentujemy, jak wygląda postanowienie Sądu, o udzieleniu warunkowego przedterminowego zwolnienia z odbywania pozostałej części kary.
 
Nasz Klient, który wyrokiem Sądu Rejonowego w Brzesku, został skazany m.in. za przestępstwo z art. 178a § 1 kk (jazda samochodem w stanie nietrzeźwości), początkowo zwrócił się z prośbą o pomoc w uzyskaniu zgody, na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.
 
W poprzednich wpisach informowaliśmy, na czym polega dozór elektroniczny.
Sąd Okręgowy w Tarnowie uwzględnił wówczas nasz wniosek. Potem uzyskaliśmy także zgodę na odbywanie drugiej kary, w tym samym systemie.
 
Obecnie nasz Klient cieszy się już wolnością.
 
Postanowieniem z dnia 18 maja 2023 roku, Sąd Okręgowy w Tarnowie uwzględnił wniosek obrońcy skazanego i udzielił warunkowego przedterminowego zwolnienia.
 
Warunkowe przedterminowe zwolnienie pozwała zakończyć odbywanie kary.
 
Oczywiście z warunkowym przedterminowym zwolnieniem wiążą się pewne obowiązki, ale jak zawsze - dobra współpraca z obrońcą i samodyscyplina - przynosi efekty.
 
Działamy na terenie całego kraju.
Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Gola - Bochnia, Brzesko, Tarnów, Wieliczka
gola@danielgola.pl
tel. 600 123 400
 
adwokat Bochnia, radca prawny Bochnia, adwokat Brzesko, radca prawny Brzesko

Warunkowe przedterminowe zwolnienie w Sądzie Okręgowym w Tarnowie. Czym jest warunkowe przedterminowe zwolnienie i czy są szanse by je uzyskać?